AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Anasayfa / AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Pusat Nakliyat Hizmetleri, Avrupa standartlarında nakliyat hizmetini sunmayı hedeflemiş kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde, tecrübeli personeli ve işinde uzmanlaşmış yöneticileri ile siz değerli müşterilerimize en iyi taşımacılık hizmetini sunmak amaçlı olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Nakliye şirketimizin gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

avcılar evden eve nakliyat

Fiyat eşyalarınızın hacmi, taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak hesaplanır.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama, paketleme, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Taşınma gününden bir kaç gün önce firmamızda çalışan ekspertiz tarafından evinizde bulunan tüm her şeyin listesi kağıt üzerinde belirlenerek kullanılacak ambalaj ve araç büyüklüğü tespit edilir ve bununla ilgili hizmetimize karşılık ücret belirlenir. Karşılıklı iki taraf arasında sözleşme yapılır.

Pusat Nakliyat Hizmetleri olarak, Avcılar evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. Taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz Expertiz ile eşyalarınız tespit edilir. Ayrıca, eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır. Her türlü nakliyat sorunlarınız için Avcılar bölgesinde sizlerle birlikteyiz.

 

Etiketler

avcılar evden eve nakliyat, avcılar evden eve nakliye, avcılar ev taşıma firmaları, avcılar nakliyat firmaları