BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Anasayfa / BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Pusat Nakliyat Hizmetleri, Bahçelievler’de Avrupa standartlarında nakliyat hizmetini sunmayı hedeflemiş kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde, tecrübeli personeli ve işinde uzmanlaşmış yöneticileri ile siz değerli müşterilerimize en iyi taşımacılık hizmetini sunmak amaçlı olarak uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Nakliye sektöründeki en önemli gelişmelerden bir tanesi olarak karşımıza çıkan ve çok sayıda firmanın da bu şekilde hizmet verdiğini görebiliyoruz. Yüksek binalarda, taşınılacak kata asansör kurulumu yapılarak, eşyaların asansör yardımı ile hızlı ve pratik bir şekilde taşınması sağlanır. İkinci kata kadar eşyaların taşıması personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bahçelievler’de Asansörlü ve asansörsüz nakliyat sağlayan firmamız, beyaz eşyalarınızda ve mobilyalarınızda asla çizilme, hasar ya da herhangi bir deformasyona uğrama durumu yaşatmamak için ambalajlama ve montajlama işlemi de oldukça profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirir.

bahçelievler evden eve nakliyat

Eşyalar araca indirildikçe elemanımız, aracın içerisine eşyaların düzgünce istifini yapar. Nakliyat aracı hareket halindeyken sarsılmadan kaynaklı eşyaların hasar görmemesi için, personelimiz tarafından araç içine sabitlenen eşyaların son kontrolleri yapıldıktan sonra, nakliyat aracımız belirtilen adrese doğru hareket eder. Anlaşmadaki adrese geldikten sonra yine aynı disiplin ve dikkatli bir şekilde nakliyat aracındaki eşyaların yeni eve taşınması yaparız. Müşterimizin yanında eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere yerleştirilmesi yapılarak, marangoz ve tesisat gerektiren eşyaların montaj (birleştirme) işlemini yaparak eşyalar kullanıma hazır hale getirilir.

Bahçelievler Asansörlü taşımacılık sayesinde zaman kaybı yaşanmadan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni yaşam alanlarınıza taşınıyor. Asansörlü taşımacılığı bu sektöre dâhil eden firmalardan birisi olarak nakliye hizmetini sorunsuz ve en kısa sürede yerine getiriyoruz. Sizler de eşyalarınızı güvenilir bir firmaya teslim etmek ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

Etiketler

bahçelievler evden eve nakliyat, bahçelievler evden eve nakliye, bahçelievler ev taşıma firmaları, bahçelievler nakliyat firmaları