BAHÇEŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Anasayfa / BAHÇEŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

BAHÇEŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

PUSAT NAKLİYAT Bahçeşehir bölgesinde evden eve nakliyat eşya taşımacılığı alanında en kaliteli hizmetleri sunmak için uzun yıllardır aynı tempo ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Bütün bu hizmetlerinin odağında güvenli taşımacılık ilkesi olduğu sürece müşteri memnuniyeti yükseliş eğiliminde olmaya da devam edecektir.

Ayrıca PUSAT NAKLİYAT profesyonel taşımacılık hizmetini yürüten elemanlarının en modern alet avadanlık kullanarak yapmış olduğu kurulum hizmetleri ile de kendi alanında rakip firmaların her zaman bir basamak üstünde işlerini yürütmektedir.

 

Güvenli Taşımacılık Zamanında Ulaşım

 

PUSAT NAKLİYAT Bahçeşehir Nakliyat bölgesinde yapmış olduğu işlemlerde öncelik eşya sahipleri olan sizlerin fikirleri doğrultusunda hareket ederek paketleme ve yerleştirme işlemlerinde titiz davranmaktadır. Eşya depolama ve istifleme konusunda da en güvenli ve tertipli taşıma hizmeti sunarak rakiplerine fark atan PUSAT NAKLİYAT depolardaki eşyaları en geniş araç filosu ile en hızlı bir şekilde taşıyarak en titiz istifleme yapmaktadır. Tüm bu işlemleri güvenli ve zamanında yaparak müşterilerinin güvenini kazanan PUSAT NAKLİYAT bu tür eşyaların paketlenmesinde en güvenli ambalaj malzemeleri kullanarak hasar görmeden alındığı gibi istenilen yere ulaşımını sağlamaktadır.

PUSAT NAKLİYAT çalışmalarında 7/24 bilgi akışı sağlayarak hem taşıma ihtiyacı olanların müracaatlarını değerlendirirken hem de yola çıkan eşya kamyonlarının bulunduğu noktaları eşya sahibi müşterilerine bildirerek akıllarda oluşan soruları yok etmektedir. Bu destek hattı ve bilgi merkezi aracılığı ile mesafelere göre fiyatlandırmalar veya eşyaların boyutlarına göre yerleşim planları ve bu eşyaların taşıma bedeli olan fiyatlandırmaları hakkında en detaylı bilgiler verilmektedir. Ön bilgi olarak verilen konular yerinde tespitler yapılması sonucu kesin bilgilere dönüştürülerek gerekli araç boyutları ayarlanmaktadır.