GÜRPINAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Anasayfa / GÜRPINAR EVDEN EVE NAKLİYAT

GÜRPINAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Gürpınar Evden Eve Nakliyat bölgesi evden eve eşya taşımacılığında ekibi ve ekipmanları ile en önde hizmet sunumu gerçekleştiren firmalar arasında sürekli yer almaktan gurur duymaktadır. Bu güne kadar yapılan taşımacılık hizmetlerinin müşterilerimiz tarafından olumlu yorumlar alması işlerimizde doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Sizlerin bin bir emekle elde ettiğiniz en değerli eşyalarınızı uzman taşıyıcı ekibimiz kendi eşyaları gibi taşıyarak hiçbir noktasına zarar gelmemesi için çaba sarf etmektedirler.

Gürpınar ilçesi evden eve nakliyat ekibi ve ekipmanları ile en önde hizmet sunumu gerçekleştiren firmalar arasında sürekli yer almaktan gurur duymaktadır.

Pusat Nakliyat ilkelerimiz şunlardır;

• Hızlı ve süratli çalışmalarımızla zamanında hizmet sunumu

 

• Ekip ruhu oluşturan çalışanlarımızla profesyonel işçilik

 

• 7/24 hizmet anlayışı kapsamında sunduğumuz bilgi merkezi

 

• Eşya taşımacılığında en önemli konu olan güvenlik ve emniyet unsurunu kapsayan sigorta hizmetleri

 

• Eşyalar araçlara binmeden ezbere konuşma fiyat bildirme yerine yerinde keşif yaparak en uygun taşımacılık fiyatı belirleme

 

• Her ölçüde evin, ofisin ve deponun eşyasını yerleştirilebilecek araç filosuna sahip olma

 

• Şehirler arası taşımacılıkta sürekli irtibat kurularak müşteri memnuniyeti sağlama konularını en titiz bir şekilde uygulayarak ayrıcalıklı hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz

 

Gürpınar nakliyat hizmetlerinin yanında eşya depolarında bulunan her türlü eşyayı titizlikle depolardan alarak araçlara istifledikten sonra zamanında olması gereken noktaya en hızlı ve seri bir şekilde ulaştırmaktadır. Hızlı ve seri hareketlerin yanında en emniyetli yolculuklarda gerçekleştirerek eşyaların sarsıntıdan oluşabilecek hasarlar sıfıra indirilmektedir. Pusat Nakliyat olarak, kullandığı taşıyıcı elemanlarını da yanında götürerek eşyalar alındığı gibi yerlerine yerleşmeleri konusunda titiz davranışlar sergilemektedir.