YENİBOSNA EVDEN EVE NAKLİYAT

Anasayfa / YENİBOSNA EVDEN EVE NAKLİYAT

YENİBOSNA EVDEN EVE NAKLİYAT

Pusat Nakliyat’ ın İstanbul Yenibosna bölgesindeki başarıları geniş bir alana yayılmış durumdadır. Bu alanda yaptığımız çalışmalar Gülsever Nakliyat web sitesi sayfalarında detaylı bir şekilde tüm görsellikleriyle siz değerli müşterilerimize hiçbir detay atlanmadan aktarılmaktadır.

Bu alandaki standartlarımız müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikası çerçevesinde profesyonel ekibimiz tarafından güçlü ve geniş araç filomuz sayesinde geniş bir kitleye hizmet vermektedir.

Nakliye konusunda siz değerli müşterilerimize evinizdeki hiçbir malzemeye dokundurmadan ambalajlama ve paketleme işlemlerini titizlikle yaparak eşya asansörleri eşliğinde en modern araçlarımıza detaylı yerleştirmeler yapılarak taşınmaktadır. Araçlara yerleştirme konusunda sürekli aynı elemanların çalışması el alışkanlıklarının ve eşya hizalamalarının en iyi şekilde yapılarak hareket esnasında eşyaların birbirine sürtünmesi engellenmektedir. Gülsever Nakliyat paketleme elemanları olarak kullanmakta olduğu çalışanlar ambalajlama işlemlerini eşyaların çarpma ve sürtünmeden hiçbir zarar görmemesi için tamamını sararak olabilecek tüm hasarları önlemektedirler.